Sport areál Klíny

Sport areál Klíny je rodinné středisko umístěné ve východní části Krušných hor. Po celý rok si návštěvníci, především rodiny s dětmi, užijí nepřeberné množství letníchzimních outdoorových i indoorových aktivit. Zároveň však uspokojí i ty, kteří touží po odpočinku a poklidné dovolené. Ve spojení s krásnou přírodou, je Sport areál Klíny ideálním místem pro zábavu a relax celé rodiny. 

Sport areál Klíny Krušné hory

Součástí Sport areálu je:

Rodinný Sport areál Klíny je vzdálen 5 km od hranic s Německem / 6 km od Litvínova / 65 km od Drážďan / 
95 km od Prahy.


Sport areál Klíny Krušné horySport areál Klíny
 se rozkládá v centru obce Klíny v nadmořské výšce 720 m n. m. Sjezdovky v areálu jsou situovány severovýchodně. Čtyřsedačková lanovka Doppelmayer s neodpojitelnými vozy a rozběhovým pásem, 2 lyžařské vleky a 4 sjezdovky. Pohodlné večerní lyžování umožňuje osvětlení centrální sjezdovky podél lanovky, dostatek sněhu zajišťuje automatický systém umělého zasněžování.

Areál je v provozu celoročně, v létě je možno využít i víceúčelové hřiště s umělým povrchem, bikepark, lanové centrum, lesní posilovnu, horolezeckou věž, dětské hřiště, minogolf, terénní koloběžky, půjčovnu horských kol, nordic walking a jiné sportovní aktivity.


Může vás zajímat