Tréninkové centrum

Jste na úrovni téměř profesionála v alpských disciplínách? Pro závodníky ve sjezdovém lyžování máme jednu specialitku... Tréninkové centrum! Přijďte si zatrénovat na uzavřeném svahu s vlastním vlekem. Podpora závodního lyžování a tento ojedinělý projekt realizovaný v našem areálu je pro nás velmi důležitý. 

  • Vhodné pro tréninky / závody ve sjezdovém lyžováníTréninkové centrum Skiareál Klíny
  • Online rezervace homologovaného svahu Slalomák s vlekem
  • Každý závodník musí mít zakoupený platný skipas.
  • Pro trenéry s licencí: celosezónní skipas za cenu dětského! 
  • Celý svah je technicky zasněžovaný.

Tréninky: Po-Pá: 8:00 - 16:00 h (2 hodinové bloky)

Pravidla užívání tréninkového centra
Přístup do rezervačního systému získá trenér (příp. vedoucí družstva) na základě dohody s areálem a při respektování následujících pravidel:
1. Přihlášený trenér zodpovídá za průběh celého tréninku.
2. Trenér zodpovídá za trať a její stavbu s ohledem na max. bezpečnost trénujících. Pro trénink obřího slalomu je nutné si zarezervovat obě tratě (tj. A i B). 
3. Trenér a všichni zúčastnění se řídí pokyny vedení areálu a obsluhy vleku. Každý z účastníků tréninku musí mít platnou jízdenku (skipas).
4. Trénující, včetně ostatních trenérů se řídí pokyny přihlášeného trenéra. 
5. Přihlášený trenér musí umožnit trénink i dalším závodníkům, avšak s ohledem na věk, kategorii a stavbu trati (slalom, obří slalom). Za limitující počet na trati se považuje 8 trénujících. Vyšší počet trénujících je na rozhodnutí zodpovědného trenéra. Další zájemci o trénink se dohlašují přímo k přihlášenému trenérovi, a to opět s ohledem na disciplínu a kategorii skupiny, která má rezervaci. 
6. Trénink začíná vždy na začátku tréninkové jednotky (dvouhodiny) a končí nejpozději 15 min před koncem tréninkové jednotky. V této čtvrthodině probíhá úklid a případná stavba tratě další tréninkové skupiny. 
7. Všichni zúčastnění trénují na vlastní nebezpečí, areál nezodpovídá za trať a průběh tréninku. 
8. Areál si vyhrazuje právo zrušit trénink, a to s ohledem na nepříznivé sněhové podmínky nebo nepředvídatelnou technickou závadu. 
9. Areál si vyhrazuje právo při porušení těchto základních bodů pravidel vyloučit trenéra či skupinu z dalších tréninků.

V případě dotazů kontaktujte Josefa Dlouhého prostřednictvím tel.: +420 602 468 535 nebo emailem ski@kliny.cz.