Tenisová škola

Chcete sebe nebo vaše dítko naučit hrát tenis? Neváhejte a přihlašte se k nám na Klíny! Osobní tenisový trenér, individuální tenisové kurzy až po skupinové kurzy. Žadný věk pro nás není překážkou. Pro nejmenší od 4 let je připravená tenisová školička, pro starší děti a dospělé jsou tenisové kurzy kombinované s kondičním tréninkem. Pokud nechcete chodit pravidelně, můžete si občas zajít na individuální lekce.

Tenisové kurzy

Pravidelný skupinový trénink

Tato forma výuky je vhodná jak pro děti tak i mládež a dospělé, začátečníky i pokročilé. Skupiny jsou tvořeny na základě výkonnosti a věku jednotlivých hráčů. Počet hráčů na jednom dvorci záleží na individuální dohodě, doporučujeme však skupinky maximálně o čtyřech hráčích. Zaručíme tak efektivní výuku a pozornost může být věnována i individuálním potřebám hráčů ve skupině. Skupinová výuka přináší hned několik výhod. Kromě nižší cennové náročnosti, příspívá k rozvoji soutěživosti a herní spolupráce, pomáhá k vytoření tenisového kolektivu.

Pravidelný individuální trénink

Individuální kurzy jsou vhodné pro všechny výkonnostní úrovně hráčů, od začátečníků po profesionály, od dětí po dospělé. Tento způsob tréninku je zaměřen především na konkrétní potřeby hráče s důrazem na jeho individualitu a osobní rozvoj. Pro každého hráče je připraven individuální plán tréninků na základě jeho herních schopností a talentu. Patří mezi nejefektivnější formu tréninku, při které se trenér zaměřuje na individuální potřeby hráče, soustředí se na jeho slabší stránky čímž přispívá k celkovému rozvoji hráčského výkonu.

Ceník:

14 týdnů

Počet osob na hodině1x týdně2x týdně
1 hráč 5 600 Kč 10 600 Kč
2 hráči 3 920 Kč 7 400 Kč
3 hráči 3 080 Kč 5 850 Kč
4 hráči 2 240 Kč 4 260 Kč

Cena zahrnuje trenéra, kurt, tenisové míče,ostatní pomůcky pro výuku a DPH.

Storno hodin:

  • do 18 hod den předem - hodina se nahrazuje
  • v den hraní - hodina propadá

Individuální lekce

Máte stále spoustu otázek v hlavě, jak se vlastně tenis hraje? Nabízíme vám i individuální trénink s osobním trenérem, který je cílený, účinný a přizpůsobený osobním potřebám. Pokud jste velmi časově vytížení, tak výhodou individuálního tréninku je, že si můžete naplánovat trénink kdykoliv! Můžete se zlepšit jak v běžných úderech, tak i v nadstandardní technice. Naši trenéři se budou plně věnovat jen a jen vám.

1 hodina s trenérem- 350 Kč/1os. nebo 450 Kč/2os.

  • Cena zahrnuje 55 min tenisové výuky, míče, ostatní pomůcky pro výuku a DPH.
  • Cena nezahrnuje pronájem kurtu- Pro účely výuky s trenérem je cena venkovního multifunkčního hřiště- 100 Kč/hod, nebo sportovní hala - 200 Kč/hod.

 Pro více informací kontaktujte naši kancelář ZIMLET Klíny na tel.: +420 606 862 686 nebo emailu zimlet.ramesova@gmail.com.