Aktuální provoz areálu

Sjezdovky:
V provozu je vlek K1 Poma a sjezdovka Poma v kombinaci s horní částí sjezdovky Centrální. Provozní doba: každý den od 9.00 do 16.00 hod a od 17.00 do 20.00 hod. Jezdíme za jízdné pro vlek K1 Poma. Kompletní ceník skipasů naleznete ZDE. Podmínky pro lyžování jsou stále dobré, na sjezdovce leží cca 35-40 cm technického a přírodního sněhu.

Silnice z Litvínova je bez problémů sjízdná a parkoviště P1, P2 i P3 jsou prohrnuté. Všechny parkoviště jsou u nás zdarma.

Rozjezd lanovky a sjezdovky Centrální se odkládá na neurčito. Na spodní části této sjezdovky (590 m.n.m.) leží 5-10 cm přírodního sněhu a musíme vytvořit minimálně 70 cm sněhovou vrstvu. Současné teploty to neumožňují. Zcela určitě se lanovka rozjede 1. května v rámci letního provozu.

Lyžařská škola: 
Výuka probíhá každý den od 8:50 do 20:00 hod. Rezervovat výuku si můžete se slevou na https://booking.zimlet.cz/

Půjčovna a servis lyží:
Je otevřena každý den od 8:45 do 20.15 hod.

Běžecké okruhy: 
Byly upraveny v pátek 14.2. večer. Upraveny byly všechny okruhy na Mračném vrchu, trasa na Klínskou bránu, okruh přes Jelení hlavu, trasa na Dlouhou Louku vč. Jihobřežní cesty a 10 km Neuhausenský okruh v DDR. Celkem 55 km na klasiku i bruslení. Na tratích leží 10 - 30 cm sněhu, 
Stopa je někde pěkná, někde horší a odpovídá současnému teplému počasí. Na úpravy tras se podívejte ZDE

Více o běžeckých tratích na Klínech ZDE

Parkoviště P4 na Mračném vrchu je uzavřeno, louka je promáčená, a tak použijte prosími asfaltové parkovište P3 v obci. Na silnici určitě neparkujte, protože budete ze strany Policie ČR obratem zkasírováni. Všechny parkoviště jsou u nás zdarma.

Důležitá informace pro běžkaře na závěr: aktuální informace o stavu běžeckých stop již naleznete pouze zde. Na webu kbstopa.cz nebudeme publikovat.