Aktuální provoz areálu

Každý den je v provozu vlek K1 a sjezdovka Poma, od 9.00 do 16.00 a od 17.00 do 20.00 hod. Jezdíme za ceny pro vlek K1 (podívejte se na Ceník skipasů). Podmínky pro lyžování na Pomě jsou velmi dobré. Sjezdovka je upravená, parkoviště taktéž.

V provozu jsou každý den i Restaurace EmeranLyžařská školaPůjčovna a servis lyží a Mammut bar

Sjezdovku Centrální zasněžujeme, lanovka zatím není v provozu. Chceme pro Vás připravit kvalitní lyžovačku a to se bez velkého množství technického sněhu na dolním úseku udělat nedá.

Na běžeckých tratích leží 20 - 25 cm přírodního sněhu. V pátek večer jsme upravili žlutý okruh, červeno - bílý okruh směr Český Jiřetín, trasu Klíny - Klínská brána - Fláje - Jihobřežní cesta a tratě přímo v obci Klíny. Celkem 33 km tratí na klasiku i bruslení. V úterý odpoledne proběhne další úprava. Na Mračném vrchu u silnice je vyhrnuto cca 20 parkovacích míst. Zkuste být k sobě ohleduplní, ať se tam vejde co nejvíce auťáků. Další možnost parkování je v obci, na parkovišti P3.

Okruhy na Mračném vrchu (oranžový, modrý, zelený a hnědý) upravovat nesmíme, protože po vichřici Herwart vydalo Město Litvínov v katastrálním území Klíny I. zákaz vstupu do lesa. Zákaz je platný minimálně do 31.1.2018. Prosím, respektujte to, nebo nám někdo zatrhne i úpravu žlutého okruhu a tím i přístup na tratě směrem na Fláje. Bližší informace Vám sdělí Magistrát města Mostu a Správa Městských lesů Most.