Aktuální provoz areálu

SJEZDOVKY:  Každý den jsou v provozu lanovka i vlek K1 Poma od 9.00 do 16.00 hod. Večerní lyžování je každý den od 17.00 do 20.00 hod. Od úterý do soboty je večerní lyžování na sjezdovce Centrální a na lanovce, v neděli a v pondělí je na sjezdovce Poma a vleku K1.

V provozu jsou sjezdovky Centrální, Poma, Kotva, horní část Pařezovky a horní část Slalomáku. Podmínky pro lyžování jsou stále velmi dobré. Ceník skipasů naleznete ZDE 

Silnice je bez problémů sjízdná, téměř suchá. Parkoviště P1, P2, P3 i P4 jsou prohrnuté.

PŮJČOVNA A SERVIS LYŽÍje v provozu

LYŽAŘSKÁ ŠKOLA: je otevřená. Rezervovat si místo můžete se slevou na https://booking.zimlet.cz/

SNOWPARK: je otevřen a nově přesunut na horní část sjezdovky Slalomák.

BĚŽECKÉ TRATĚ:  Běžecké okruhy na Mračném vrchu (modrý, zelený, oranžový, žlutý a hnědý), trasa na Klínskou bránu, okruh okolo Jelení hlavy, Neuhausenský okruh a trasa na Český Jiřetín k vysílači byly upraveny v úterý 19.2. a v pátek 22.2. Celkem bylo upraveno 35 km.

Vzhledem k tomu, že stále platí zákaz vstupu do lesa, držte se pouze upravených stop a nevydávejte se do okolního terénu. Takto zní naše dohoda s Lesy ČR a prosíme o její respektování!

K parkování využívejte parkoviště P3 (nad Penzionem Stará škola) a P4 (na Mračném vrchu). Parkoviště P1 a P2 nechte, prosím, pro návštěvníky sjezdovek Sport areálu Klíny. Stopy začínají u parkovišť P3 i P4. Parkujte tak, aby plocha parkovišť byla co nejlépe využita a buďte k sobě ohleduplní. Díky.

lanovka